Засідання Школи резерву керівних кадрів ЗДО

29.04.2021 року відбулося II онлайн засідання Школи резерву керівних кадрів ЗДО на платформі ZOOM  «Місток порозуміння між батьками та ЗДО», на якому було розглянуто 3 питання:

1. Батьківські збори – основна форма взаємодії педагогів з батьками.

2. Законність батьківських благодійних (добровільних) внесків у ЗДО.

3. Взаємодія дошкільного закладу та сім’ї: шляхи оптимізації та досвід.       

Головний спеціаліст управління освіти міської ради Любов Миколаївна Гаврилова закцентувала увагу слухачів на потребі ґрунтовної підготовки з боку адміністрації (педагогів) до проведення батьківських зборів. Зауважила, що саме від рівня підготовки і проведення батьківських зборів, особливо на початку навчального року, залежить ефективність подальшої співпраці педагогів та батьків з питань розвитку та виховання дітей. В ході роботи було спростовано думку багатьох, що ведення протоколу є необов’язковою і зайвою частиною проведення батьківських зборів. Любов Миколаївна довела на прикладах, що правильно складений протокол може застрахувати заклад дошкільної освіти від можливих непорозумінь і проблем, бути доказом правомірності дій працівників ЗДО; детально зупинилась на питанні законності батьківських благодійних (добровільних) внесків у ЗДО. Ознайомила слухачів з нормативною базою, правовим закріпленням благодійних внесків та порядком сплати благодійних (добровільних внесків).

В роботі Школи взяла участь директор ДНЗ №9 Марія Людвігівна Тудан, яка презентувала багаторічний досвід роботи закладу щодо взаємодії дошкільного закладу та сім’ї.

Слухачам Школи резерву надані рекомендації, пам’ятки та інший матеріал з даного питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *