Засідання творчої групи керівників музеїв закладів освіти міста

Музей – особливе середовище, яке  здатне заповнити новим змістом навчання та виховання дітей та учнівської молоді. Переступаючи його поріг, ми ніби то потрапляємо в інший вимір де нема часу. Саме про удосконалення експозицій шкільних музеїв, облік музейних фондів, участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів навчальних закладів України «Край, в якому я живу» йшлось на засіданні творчої групи керівників музеїв закладів освіти міста. Символічно, що зустріч відбулась у Чернівецькому етнографічному музеї «Дивотвір» СШ І ступеня № 9. Керівник музею Михайло Григорович Покиданець, майстер народної вишивки, заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії імені Георгія Гараса, провів інтерактивну екскурсію, продемонстрував  рідкісні експонати,  у невимушеній бесіді познайомив присутніх з особистим творчим доробком – колекцією рушників за творами Тараса Шевченка.

У засіданні творчої групи взяла участь завідувач відділом науково-методичного відділу краєзнавчого музею Ротар Оксана Василівна.

Пишаємося, що в закладах освіти міста діють такі  унікальні музеї, які  є справжніми сховищами нашої культури, досвіду, історії, своєрідними банками  пам’яті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *