Живи, твори, радій!

22 листопада 2019 року в виставковій залі Центру культури «Вернісаж» (вул. О. Кобилянської, 53) відкрилася  ІІ  виставка  художніх робіт вихованців, випускників та батьків студії образотворчого мистецтва «Весела палітра» Центру дитячої та юнацької творчості м. Чернівців. Назва виставки «Живи, твори, радій!».
У  цьому році студія «Весела палітра»  відзначила своє 10 – річчя.

Марія Георгіївна Манчуленко, керівник студії «Весела палітра», залучає до мистецтва живопису та графіки дітей віком від 5 до 18 років. Студія об’єднує понад 120 учнів. На заняттях створюються малюнки, які чарують своєю красою. Палітра творчих робіт різнобарвна. Юні художники роблять перші кроки у дорослому живописі, опановують різноманітні засоби створення художніх образів.

На виставку представлено 92 роботи. Всього учасників – 39, з  них: вихованців студії – 32, випускників – 2, батьків – 6. Різноманіття робіт – живопису та графіки – папір, полотно, гуаш, акварель, олія, пастель, вугілля, олівець – все це надихає, милує, наповнює енергією.Дивлячись на дивовижні роботи дітей та їх батьків, розумієш на скільки їх світ яскравий, красивий і світлий. У роботах багато душевного тепла, любові, радості.
Малювати картини руками не можна,
Лише серцем, що б’є у душі…
В тій, де мешкає дивний художник,
Що натхнення черпає в собі.

Запрошуємо педагогічні, учнівські, батьківські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти відвідати виставку.
Виставка діятиме до 29 листопада 2019 року.
Вхід вільний.
Графік роботи виставкової зали Центру культури «Вернісаж» (вул. О.Кобилянської, 53)
Понеділок –       Вихідний
Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця  – з 12:00 год. по 19:00 год.
Субота, Неділя  –   з 12:00 год. по 18:00 год.                  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *