Зі святом 1 вересня!

1 вересня – особливе свято… Завжди світлий і сонячний день. Яскравий, насичений емоціями та хвилюванням. День посмішок, щирих вітань та побажань.

Нехай 1 вересня стане для всіх нас початком наполегливої праці, кроком у світ пізнання і відкриттів. Бажаю вчителям творчості, впевненості у своїх вихованцях, віри в успіх своєї справи, здоров’я і поваги громади. Батькам – віри в досягнення омріяних висот своїх дітей, взаєморозуміння з ними. Здоров’я і сімейного благополуччя. Вам, наймолодші школярики, найщиріші вітання з вашим першим дзвоником. Нехай його відлуння надихає вас на успіхи та перемоги. Особливі вітання – одинадцятикласникам, для яких цей перший дзвоник є останнім у їх шкільному житті. Трудіться, навчайтеся, вдалого вам навчального року!

Від усього серця вітаю всіх чернівчан з Днем Знань! Нехай новий навчальний рік буде успішним для всіх нас – не весь час дистанційним та без COVID. Любіть Україну, наше місто, любіть свою школу, любіть своїх найрідніших. І пам’ятайте – карантин не триватиме вічно. Бережіть себе і будьте здорові!

Зі святом!

З повагою, заступник начальника управління освіти

Чернівецької міської ради

Ніна Пилипівна Вітковська,

колектив управління освіти Чернівецької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *