Зустріч з представниками спортивного руху “JuniorZ”

До Чернівців 03 грудня 2019 року приїхав відомий телеведучий Олександр Педан. Разом із командою свого спортивного руху “JuniorZ” він провів зустріч з вчителями фізкультури, на якій розповів про нові види спорту для їхніх уроків. Види спорту, яких навчатимуть вчителів: чирлідинг, петанк, флорбол, фризбі, корфбол, реґбі та бадмінтон. Після зустрічі на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 Олександр Педан з командою провів тренінг.

Також Олександр Педан підписав Меморандум про співпрацю з заступником міського голови Олександром Паскарем та зустрівся з лідерами учнівського самоврядування.

“JuniorZ” – проєкт Олександра Педана з розвитку спорту серед школярів. Його реалізують за підтримки Міністерства освіти та науки, Інституту модернізації змісту освіти, Спортивного комітету України та численних національних федерацій з різних видів спорту.

Крім тренінгів для вчителів фізкультури, проєкт передбачає проведення фестивалів для школярів та інших заходів, які спрямовані на впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до програми фізичного виховання дітей, формування у молоді здорового способу життя та заохочення до занять спортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *