Від продажу квитків зібрали майже 100 тисяч гривень на підтримку чернівецьких захисників.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
“Великдень у серці” – так називалася програма, яку підготували учні приватної гімназії “Надія” разом зі своїми вчителями. Працівники, діти, батьки мали можливість придбати квитки за добровільну суму.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Хлопці та дівчата підготували різні творчі номери, сцени про Великодні свята, виступив хор вчителів. У великій залі зібралося майже 300 учнів.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
У співпраці з ГО “Крик душі” гімназія збирає кошти на спорядження для чернівецьких військових. Точніше, для 92 батальйону Чернівецької 107-ї окремої бригади територіальної оборони України. А також для колишнього учня гімназії, який зараз на передовій.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
До всіх присутніх звернувся засновник закладу Василь Манчул. Також на захід завітали працівники Управління освіти.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Наприкінці концерту директорка гімназії Тетяна Тевтуль озвучила зібрану суму і подякувала всім за те, що долучилися до допомоги нашим військовим.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Приватна гімназія “Надія” – ровесниця незалежної України. Вона була заснована у 1991 році, і це була перша на Буковині приватна школа – «Експериментальна спеціалізована школа з англійською мовою навчання».