Знати про рідну країну більше: День Незалежності України у дитячих садочках Сер 26 Не лише яскравим, а й пізнавальним та насиченим, було відзначення Дня Незалежності у закладах дошкільної освіти Чернівецької громади. Дітям, у формі гри та флешмобів, розповідали про цей день. Проводилися різні конкурси, вікторини. У цікавій формі дошкільнятам розповідали про національну символіку. Як це було – переглядайте у світлинах на нашій ФБ-сторінці за покликанням. Поділитись в000