Начальниця Управління освіти Ірина Ткачук зустрілася із начальником відділу «Служба освітньої безпеки» Управління патрульної поліції у Чернівецькій області Олександром Ізбором.
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Розмова стосувалася проєкту «Служба освітньої безпеки» – СОБ. Цей проєкт втілюється по всій країні Міністерством внутрішніх справ у співпраці з Міністерством освіти і науки. Олександр Ізбор та Ірина Ткачук обговорили реалізацію проєкту у ЗЗСО м. Чернівці. На зустрічі також була присутня Альона Онофрей, заступниця начальника управління освіти.
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Говорили про завдання поліцейського – офіцера СОБ. Це першочергово втілення трьох основних функцій:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
провоохоронної (створення безпечного освітнього середовища з дотриманням прав і свобод всіх учасників освітнього процесу);
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
наставницької (офіцер має роль лідера і своєю діяльністю демонструє належний рівень у своїй професійній діяльності);
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
просвітницької (поширення знань у сфері своєї компетенції у комплексі з популяризації загальнолюдських цінностей).
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
Офіцер СОБ буде закріплений за кожним ЗЗСО у Чернівцях. З початку навчального року він розпочне працювати спочатку у кількох закладах, поступово проєкт розширюватиметься.