Прийти за натхненням, піти з новими ідеями
У четвер, 16 грудня, відбулася перша зустріч культурно-освітнього клубу, що діятиме при культурно-мистецькому центрі імені І. Миколайчука. Цей неформальний клуб об’єднає вчителів Чернівецької громади. Участь у ньому добровільна. Першу зустріч клубу відвідала й Ірина Ткачук, начальниця управління освіти Чернівецької міської Читати далі










