Культура доброчесності на досвіді закладів освіти: другий день конференції-воркшопу “Управління в освіті: формування цілісної (доброчесної) особистості”.

С пікерами конференції були Сергій Квіт, президент Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Ірина Ткачук, начальниця Управління Чернівецької міської ради та Людмила Цимбал, директорка ЗОШ №281 м. Києва.
◾Вони ділилися досвідом на прикладі громади, вишу та школи. Ірина Ткачук розповіла про досвід Чернівецької громади щодо фінансової автономії закладів освіти, адже це формує доброчесність у громаді. Про те, як виш може бути доброчесним закладом освіти говорив Сергій Квіт. А Людмила Цимбал поділилася власними думками і напрацюваннями, як управлінська культура сприяє формуванню культури доброчесності у школі.
◾Оскільки доброчесність в освіті творять люди, то кадровий потенціал – важливий. Про те, що очікують роботодавці від претендентів на роботу слово мала HR-менеджерка з Києва Наталія Король – керівниця Департаменту навчання та розвитку персоналу «Сільпо», сертифікованиій бізнес-тренер та експерт з оцінки компетенцій.
◾Обговорення цих важливих тем тривало до обіда, адже у присутніх було багато запитань до спікерів, було чимало рефлексій, які кожен міг озвучити.
◾Усі спікери отримали від організаторів у подарунок книги. А також книги отримала директорка Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Косован. Адже саме працівники центру місяць працювали над підготовкою до конференції.
◾Сьогодні конференція завершилася. Її підсумки та напрацювання будуть систематизовані, описані та доступні громадськості для пошуку ефективних рішень, спрямованих на розвиток системи освіти в Україні.
◾А всі учасники конференції ще мали екскурсію Чернівцями, яку провів харизматичний екскурсовод пан Ярко.
+50

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *