Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи в початкових класах

08 травня 2020 року  в онлайн-режимі проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи у школі І ступеня  закладів загальної середньої освіти міста. У ході наради було розглянуто наступні планові питання.

Ганна Павлівна Воробець, головний спеціаліст управління освіти, визначила пріоритетні завдання щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року в школі І ступеня та зосередила увагу на рекомендованому всім закладам загальної середньої освіти плані дій для організованого завершення навчального року.

Також Ганна Павлівна ознайомила з інформацією щодо вибору засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи на 2020/2021 н.р.

Оксана Корніївна Косован, методист ММЦ, ознайомила з особливостями  організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти під час карантину, наголосила на важливі аспекти щодо  проведення підсумкового оцінювання та  заповнення класного журналу у 2019/2020 навчальному році.

Оксана В’ячеславівна Косар, методист ММЦ, інформувала про особливості організації роботи груп подовженого дня в умовах карантину та ведення відповідної документації.

Інна Дмитрівна Терлецька, методист ММЦ, ознайомила учасників онлайн-наради з підсумками проходження курсів підвищення кваліфікації педагогів у 2019/2020 н.р. Зазначила, що за цей навчальний рік 834 педагоги пройшли курси за різними формами: очно, очно-дистанційно, індивідуально.

Оксана Корніївна Косован, методист ММЦ, прокоментувала запитання, які, надійшли від заступників директорів з навчально-виховної роботи. Колегам надано методичну підтримку щодо організації навчальних екскурсій у 2019/2020 навчальному році та анонсовано кращі педагогічні практики дистанційного навчання учителів початкових класів.

Детальна інформація наради розміщена на Google диску.  Ознайомитися з матеріалами можна, перейшовши за посиланням, розміщеному у  Viber спільноті заступників директорів.

Дякуємо всім колегам за участь у роботі наради!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *