Підвищення кваліфікації вчителів англійської мови

24 лютого 2018 року у місті Кам’янець-Подільський відбувся семінар-тренінг на тему «Classroom Management: ефективне використання навчального простору», в якому взяли участь 19 вчителів англійської мови із восьми навчальних закладів міста Чернівців. Даний семінар проводився за підтримки Тренінгового Центру «Сертифіковані українські технології освіти», видавництва «Мандрівець», управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради. Тренером даного семінару була Татарова Євгенія Леонідівна, яка є сертифікованим викладачем англійської мови: Pre-CELTA instructor, Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages, British Council «English in Early Childhood», Diploma in Teaching Skills for Educators, а також керівником філії центру підготовки до міжнародних іспитів міста Чорноморськ Одеської області. Учасники семінару дізналися як створювати творчий навчальний простір для занять з англійської мови та умови для ефективного навчання, керувати вправами під час заняття, а також, як взаємодіяти з учнями та правильно оцінювати їх. Деякі вчителі поділилися своїми враженнями від семінару.

Ткачук С.І., вчитель англійської мови ЗОШ №30
«На сьогодні тема семінару є дуже актуальною, оскільки англійську мову можна назвати мовою тисячоліття. Семінар було проведено за участі тренера Татарової Євгенії, яка поділилася власним досвідом щодо роботи в класі на уроці англійської мови з власної практики. У ході семінару також відбулася презентація сучасних навчальних ресурсів та лотерея. Семінар пройшов на високому професійному рівні та завершився врученням сертифікатів та оплесками учасників».

Сірман Г.С., вчитель англійської мови ЗОШ №37
«Щиро дякую організаторам та колегам за цікавий семінар! Отримана інформація допоможе нам ефективно організувати освітній простір. Різноманітні сучасні методики допоможуть створити ситуацію успіху для учнів на уроці . Дитиноцентристська стратегія відкриває великі можливості для навчання та виховання дітей. Отримані знання допоможуть нам у впровадженні концепції нової української школи. Натхнення та успіху у нелегкій роботі, дорогі колеги!»

Вчителі:
Довганчук О.О. (ЗОШ 1)
Венгренович М.Л. (ЗОШ 3)
Татарчук О.В. (ЗОШ 3)
Вітвіцька Н.Ю. (ЗОШ 5)
Сава А.І. (ЗОШ 8)
Понич О.В. (ЗОШ 8)
Костіль С.М. (ЗОШ 8)
Моклович А.В. (ЗОШ 8)
Бєляєва Н.В. (Ліцей 4)
Клименко С.І. (Ліцей 4)
Гаврилюк К.С. (Ліцей 4)
Сусак О.Д. (Ліцей 4)
Барабаш Ю.Г. (Ліцей 4)
Солоденіна Л.А. (ЗОШ 30)
Косяченко В.В. ( ЗОШ 30)
Ткачук С.І. (ЗОШ 30)
Сірман Г.С. (ЗОШ 37)
Туряк М.Г. (ЗОШ 37)
Мінтянська Ю.В. (ЗОШ 38)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *