Сьогодні школярі зустрілися із представниками Чернівецького молодіжного парламенту.
Чим займається Молодіжний парламент, чи є він перспективним для учнівської молоді та які умови подачі кандидатури від закладу освіти до Молодіжного парламенту?
Про це та інше йшлося на зустрічі представників учнівського самоврядування (президентів шкіл), яка мала назву «Від участі до дії: учнівське самоврядування у Молодіжному парламенті при Чернівецькій міській раді».
Як відомо, молодіжний парламент – це консультативно-дорадчий орган при Чернівецькій міській раді.
Спілкування відбувалося у Міському палаці дітей та юнацтва. Із старшокласниками спілкувалися Яна Мельник, голова Чернівецького молодіжного парламенту, радниця Чернівецького міського голови з питань молодіжної політики, інші представники парламенту.
Їх представила начальниця Управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук. Зауваживши, що сьогоднішній захід є важливий, адже школярі мають нагоду і можливість стати активними не лише у шкільному житті.
Хлопцям та дівчатам розповіли про структуру парламенту, в ньому є 33 делегати. Про комітети, їх є кілька: комітет спорту, туризму та екології, комітет освіти та інновацій, комітет культури та національної ідеї, комітет медіа та комунікації.
Говорили про напрямки роботи, цілі, ідеї, про втілені проєкти.
Представники учнівського самоврядування Чернівецької громади протягом травня мають можливість подати свої кандидатури до складу нової каденції Молодіжного парламенту при Чернівецькій міській раді.
А 5 червня в сесійній залі міської ради будуть обирати делегатів до Чернівецького молодіжного парламенту. Кожен кандидат буде представляти себе.
У Молодіжному парламенті мають бути представники громадських організацій, студентського самоврядування та учнівського.
Як подати свою кандидатуру, про це детально на сайті міської ради за покликанням.