Як реагувати на виявлення небезпечного предмета

Для директорів дитячих садочків провели спеціальні навчання.
Сьогодні, у закладі дошкільної освіти №49 “Малятко”, що на вул. Хотинській, відбулося навчання-тренування. Аби директори на практиці бачили, що робити в разі виявлення підозрілого предмета на території садочка.
Була змодельована ситуація, що двірник, прибираючи територію, виявив підозрілий предмет. І було пропрацьовано алгоритм евакуації із закладу. Навчання відбулися в рамках Тижня безпеки дитини.
Спочатку була теоретична частина. А відтак – практична, яка розпочалася з того, що директорка садочка натиснула “тривожну кнопку”. Найперше прибуває поліція охорони, а далі – всі необхідні служби. Це патрульна поліція, ДСНС та вибухотехнічна служба.
Працівники оперативних служб розповіли директорам закладів дошкільної освіти механізм своїх дій. Акцентували увагу на тому, які першочергові дії директора закладу.
– Нам, освітянам, а директорам освітніх закладів найперше, треба знати, як діяти у таких ситуаціях, – зауважила на початку навчання начальниця Управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук. – Адже директори відповідають за працівників, а найперше – за дітей. У таких випадках важливо не панікувати, а паніки немає тоді, коли ми правильно і чітко знаємо, як діяти.
Слід зауважити, що у всіх наших закладах дошкільної освіти є “тривожні кнопки”. Продовжується встановлення камер зовнішнього відеоспостереження.
Як розповіла завідувачка сектору дошкільної освіти Управління освіти Любов Гаврилова, такі навчання є дуже потрібними. Адже від 24 лютого 2022 року всі оперативні служби, на відповідний виклик дитячих садочків, виїжджали шість разів.
Такі ж навчання відбудуться і для директорів закладів загальної середньої освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *