Як же досягти того щоб самоврядування в навчальному закладі сприяло згуртованості шкільного колективу, розвитку творчих і духовних сил, громадської думки, готувало до життя? Як зростити свідомих громадян України, патріотів своєї держави? Як досягти, щоб діти, вчителі й батьки жили у злагоді цікавим, емоційно насиченим життям? З чого починати? Відповідь на ці питання одна – організація дієвого самоврядування.
Актуальним є створення ефективної системи самоврядування, яка навчить дітей програмувати особисту колективну діяльність, її результати, самостійно розв’язувати життєво важливі питання.
Щоб виховати людину з новим мисленням, здатну до творчості, ініціативи, з яскраво вираженою громадянською позицією, с почуттям обов’язку перед суспільством потрібно залучати учнів до участі в управлінні шкільними справами, до участі в різних видах діяльності, в яких формується особистість школяра.
28 серпня 2019 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №30 відбулося перше засідання міського методичного об’єднання педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти міста. Окреслено ряд важливих питань щодо організації учнівського самоврядування в закладах освіти в 2019/2020 н.р.
Презентація першого засідання міського методичного об’єднання педагогів-організаторів (28.08.2019)
https://drive.google.com/open?id=1nP3WxGhaet8D5zba1Wh9UbhwjziHf5Jc
Інформація
https://drive.google.com/open?id=1Ny9zSRmpwzWTGTM89hg-uwATDSsWW4ig