Новорічні перегони автомоделістів «ФОРСАЖ – 2018»

Заняття трасовим автомоделізмом – це хороший трамплін для досягнення спортивної майстерності вихованців науково-технічних гуртків. Саме тому 10 січня 2018 р. в міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, на одній з найкращих трас області, відбулися відкриті міські змагання з автомодельного спорту (трасові моделі) серед учнівської молоді та юнацтва. В змаганнях брали участь команди міського центру НТТУМ, обласного центру НТТУМ, КЮТ “Кварц” та Глибоцького ЦТКСЕУМ.
Змагання проходили в класах моделей: “Євроспорт стандарт” та “G – 33”. У класі моделей “Євроспорт стандарт ” проводилась особиста першість.
І місце здобув Аксинті Олексій (вихованець КЮТ “Кварц”), ІІ місце – Стегачов Олександр (вихованець міського центру НТТУМ), ІІІ місце – Саранчук Назар (вихованець обласного центру НТТУМ).
Командна (екіпажна) гонка проводилась в класі моделей “G – 33”. В гострій спортивній боротьбі кращими екіпажами визнано:
І місце – екіпаж в складі Аксинті Олексія та Горечко Нікіти (вихованці КЮТ “Кварц”);
ІІ місце – екіпаж в складі Ластівки Олега та Стегачова Олександра (вихованці міського центру НТТУМ);
ІІІ місце – екіпаж в складі Беженара Євгена та Беженара Дмитра (вихованці КЮТ “Кварц”).
За підсумками змагань І місце виборола команда – КЮТ “Кварц, ІІ місце – МЦНТТУМ, ІІІ місце – ОЦНТТУМ.
Команди, які посіли призові місця, були нагороджені грамотами управління освіти Чернівецької міської ради. Учасники змагань, що показали кращі результати в особистій першості, були нагороджені грамотами міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.