11 листопада – Міжнародний день енергозбереження

Рішення відзначати Міжнародний день енергозбереження з’явилось з ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE у квітні 2008 року. Відразу участь у проекті побажали взяти 20 країн, що дозволило цьому дню отримати статус міжнародного.

Основна мета – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії. Енергозбереження вигідне економічно. Особливо важливо: економія енергії дозволяє зменшити забруднення навколишнього середовища..

В рамках Року фізики у школах міста було проведено ряд  заходів: створювали малюнки, стіннівки та оформили виставку «Азбука енергозбереження», години спілкування «Енергозбереження в побуті» та «Збережи тепло своїх осель», переглянули та обговорили відеоролик «Бережіть енергію! Не паліть гроші дарма» та мультфільм «Добре світло», урок-конференція «Енергія та енергозбереження», захисти міні-проектів, провели анкетування «Енергозбереження вдома» та КВК присвячене цій даті.      Школярі прийшли до висновку що маленьке зусилля кожного рятує оточуюче середовище, рятує Землю, рятує всіх. Будемо пам’ятати, що найпростіші заходи енергозбереження доступні кожному та можуть бути застосовані в побуті практично повсюдно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *