12 жовтня – тестування по “Програмі обміну майбутніх лідерів” FLEX у Чернівцях

Тестування для школярів з м.Чернівці заплановано 12 жовтня 2019 року (9:00 – учні з міста, 11:00 – учні з області), Чернівецька гімназія №4, вул. Щепкіна, 2.
“Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX) розрахована на школярів 8-10 класів, які народилися в період з 01 січня 2003 по 15 липня 2005 року та володіють англійською мовою. Учні, які відповідають цим критеріям, зможуть взяти участь у конкурсі, який передбачає об’єктивне оцінювання всіх учасників у залежності від результатів, які вони показали. Конкурс включає в себе три тури та буде проходити в період з вересня по грудень 2019 року. Заключні результати будуть відомі у квітні 2020 року.
FLEX – програма культурного обміну, яка надає можливість українським школярам безкоштовно навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім‘ї протягом одного навчального року. В Україні програма адмініструється організацією “American Councils” за підтримки Міністерства освіти і науки України. Конкурс на участь у програмі FLEX є безкоштовним та відкритим для всіх бажаючих!

FLEX Flyer for schools_19 Chernivtsi

FLEX ProgramDescription_Ukr_19

FLEX MOES_ Support Letter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *