20 березня – Міжнародний день ЩАСТЯ

 

ЩАСТЯ – це властивість характеру.

У одних в характері – його весь час чекати,

в інших – безперервно шукати, у третіх – усюди знаходити.

Ельчин Сафарлі

  ЩАСТЯ – одна з базових цінностей. Щасливі люди цікаві та прагнуть дізнатися нове про світ, що довкола. Їх інтерес до життя наповнює енергією та позитивно впливає на мислення, робить кожен день життя більш насиченим та змістовним.

 

Сьогодні у День ЩАСТЯ у Чернівецькій гімназії №5 та Чернівецькій спеціалізованій школі І ступеня №23 відбудеся вручення сертифікатів для учительської та учнівських спільнот.

У жовтні 2018 року управління освіти Чернівецької міської ради в межах Проекту HappyUkraine, що є соціальною ініціативою проектування майбутнього, започаткував Проект «Кожен важливий», метою якого є  розкриття персональних та командних   цінностей; місії та візії колективу;  особистого і командного потенціалу, а також  колективне творення «Ціннісного портрету школи».

Також відбудеться презентація «АБЕТКИ ЦІННОСТЕЙ» –  нового інструменту для визначення  цінностей серед учнів початкової школи.

Будьте щасливими і цінуйте прості задоволення, які з’являються самі по собі ! Бо знаходити радість у дрібницях і бути вдячними за все, що у нас є – це те, з чого починається ЩАСТЯ!

Запрошуємо охочих до співпраці, в межах Проекту HappyUkraine, разом зможемо запропонувати майбутнім поколінням українців школу, яка буде для них сучасною, побудованою на загальнолюдських цінностях  та наповненою сенсами.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *