Нове розвивальне навчання у нових навчальних закладах міста

 

Знову гучний Першовересень барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і першим дзвоником покликав нас до школи.

Особливо хвилюючим та відповідальним він був для тих закладів нашого міста, які вперше в цьому навчальному році впроваджуватимуть систему розвивального навчання.

Дякуємо закладам ЗОШ №24 та НВК «Любисток» за сміливість вибору. Це був самостійний та свідомий крок.

Вчителі перших класів та вихователі груп продовженого дня, які працюватимуть в них,  влітку пройшли  підготовку до роботи в системі розвивального навчання і мають необхідні знання для організації роботи в І семестрі 1 класу. Розпочали вони навчальний рік із курсу «Введення в шкільне життя».

Радіємо з того, що це перший рік, коли вдалося підготувати для роботи і вчителів, і вихователів, бо непідготовлений учитель чи вихователь є непродуктивним, а найголовніше, він спотворює саму ідею та суть розвивального навчання.

Не зважаючи на те, що система розвивального навчання впроваджувалася в  місті  з 2001 року, за ці 16 років  багато питань залишаються ще невирішеними.

Сподіваємося, що нові люди на новому етапі впровадження системи РН в нашому місті активно долучаться до створення інноваційної основи розвитку початкової школи в закладах міста Чернівці.

Нехай це буде гарним початком формування спільноти відповідального учительства в нашому місті!

 

Колегам, що розпочали працювати, бажаємо творчого неспокою, допитливих дітей, гордості за ваш вибір – бути вчителем розвивального навчання, самодостатності та впевненості.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *