29.05.18р. ЗНО з іноземних мов!!!

До уваги керівників, педагогів, випускників!

    29.05.2018, відбудеться ЗНО з іноземних мов(німецької, французької, іспанської мови).

Допуск до пунктів проведення ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50  та здійснюватиметься  за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням. Адреса пункту тестування вказана в запрошенні. Нагадуємо учасникам ЗНО, що адреси пунктів тестування зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених на інформаційних сторінках з 27 квітня. Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, зазначеним у ньому. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки. Звертаємо увагу, що цей документ не буде надіслано ні поштовим зв’язком, ні на електронну скриньку.

У м. Чернівці  діятиме 1 пункт тестування на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 (вул. Небесної Сотні, 18А).

Радимо планувати свій маршрут заздалегідь. Під час планування просимо врахувати додатковий час на випадок дорожніх заторів та проблем із транспортом тощо.

Абітурієнтам необхідно мати кулькові ручки з чорною пастою, за потреби, можна мати питну воду у прозорій пляшці.

До уваги персоналу, залученого до проведення ЗНО!

На пункт тестування необхідно з’явитись, згідно списку, не пізніше 8.30-8.45 год.!!! При собі мати: паспорт, угоду, штрих-код, годинник, бейджик, ножиці, кулькову ручку з чорною пастою.

Також згідно з Регламенту проведення ЗНО-2018 та п.110-115 Дорожньої карти старшого інструктора та інструктора після завершення ЗНО:

*старший інструктор передає відповідальному за пункт ЗНО сформований пакет для відправлення матеріалів ЗНО, засвідчує цей факт у Відомості видачі/приймання аудиторних пакетів. Після оголошення відповідальним за пункт про завершення ЗНО повертається до аудиторії та повідомляє про це інструктора. 

*старший інструктор спільно з інструктором роздають зошити, при цьому учасників ідентифікують за документом, що посвідчує особу, аудиторним списком та індивідуальними паперовими наліпками для нумерації робочих місць в аудиторії. Збирають в аудиторії зошити, за якими не звернулись учасники.

*старший інструктор спільно з інструктором вилучають залишені учасниками особисті речі, передають їх на збереження помічнику відповідального за пункт ЗНО. Відповідальному за пункт ЗНО необхідно передати Типову промову, Дорожню карту та зошити, за якими не звернулись учасники.

*старший інструктор спільно з інструктором  повинні завізувати у відповідального за пункт ЗНО Довідку про підтвердження надання послуг.

Звертаємо Вашу увагу, що на аудиторний протокол старший інструктор наклеює лише одну наліпку, а дві, що залишились, нікуди!!! не наклеює, а  повертає у зворотньому сек’юр-паці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *