Вже традиційно у ЗОШ #4 проведено спортивне свято «Нумо, дівчата!» , організатором та натхненником якого є вчитель фізичної культури, майстер спорту Марія Руснак. Брали участь в змаганнях команди учениць 7-х, 8-х, 9-х класів та команда вчителів. Переможцями стала команда учениць 8-х класів, які отримали перехідний кубок переможців. А в цілому – всі отримали море позитиву, відчуття дружби і єдності!
Педагоги та адміністрація закладу висловлюють щиру вдячність за підтримку та цінні призи відділу олімпійської академії України в Чернівецькій області, обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та раді самоврядування школи.
![Світлина від Маши Дашкевич.](https://scontent.fiev6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x395/29433362_1853596208024854_495104021493710848_n.jpg?oh=f4d989cf87bb2442dad777cc70e2a799&oe=5B450E2D)
![Світлина від Маши Дашкевич.](https://scontent.fiev6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x395/29468663_1853596218024853_9048080531580780544_n.jpg?oh=cfb280d7e6a92fde1bb13103b0f5c09e&oe=5B75CE45)
![Світлина від Маши Дашкевич.](https://scontent.fiev6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s370x247/29472122_1853596231358185_8629017046341910528_n.jpg?oh=986668b203bfc9cce766dd698f29fe3d&oe=5B3DC172)
![Світлина від Маши Дашкевич.](https://scontent.fiev6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s370x247/29472717_1853596251358183_7039303853132480512_n.jpg?oh=656ec5b1b9c2f6e5238d2ae0d49abc92&oe=5B3CF689)
![Світлина від Маши Дашкевич.](https://scontent.fiev6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s370x247/29468953_1853596414691500_4325420044352749568_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b9293d7bac13f3e9544fe0fe2ec0cae1&oe=5B4A6D31)