Формуємо позитивний імідж закладу дошкільної освіти №22

Вже другий рік поспіль творча група педагогів ЗДО № 22 працює над проблемою «Формування позитивного іміджу закладу дошкільної освіти». Провідною проблемою в цьому навчальному році обрано «Використання інноваційних технологій та методик в навчально-виховному процесі».
Під час другого засідання, яке відбулося 20.03.2018, педагоги ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо впровадження
інноваційної методики «Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального та психологічного розвитку дитини» (Persona Dolls).
Музичним керівником Руснак О.В. презентовано музично-педагогічну технологію К.Орфа, проведено драматизацію казки «Курочка ряба» у супроводі «орфівського оркестру».
Актуальність проблеми на заняттях англійської мови, а саме технологію проектного навчання, інформаційно-комунікаційну технологію обговорено під час дискусії з керівником гуртка англійської мови Смільською Я.С.
Учитель-логопед Самойленко Ж.І. на практичному показі показала використання одного з нетрадиційних методів в корекційно-розвивальній роботі з дітьми, які мають порушення мовлення – метод Су-джок терапії.
Методику Н.Гавриш «Використання коректурних таблиць у роботі з дітьми» вдало презентували вихователі Вольнова І.Д. та Буряк Н.В. Педагоги розширили свої знання щодо інноваційних технологій та методик, молоді педагоги отримали допомогу щодо орієнтації у виборі інноваційних технологій для застосування їх у навчально-виховному процесі з дітьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *