25 листопада 2017 року на базі ЗОШ №2 розпочався ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Учасниками змагань стали 261 учень з 53 закладів загальної середньої освіти та вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації міста.
Учні 6-7 класів розв’язують по 4 задачі протягом 3 годин, а учні 8-11 класів – по 5 задач протягом 4 годин. Кожна задача оцінюється по 7 балів відповідно до критеріїв оцінювання. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2018/11/image-0-02-04-27dc949911ced19216d98405055135e6ba4611fa3a7dd7145725673955ba0f8c-V-225x300.jpg)
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2018/11/image-0-02-04-64ed40808b30fdfda255f9b39ded6d57744034f28873ccbea2120a2d54a628a2-V-225x300.jpg)
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2018/11/image-0-02-04-73ae9bd94be32aed5f336057dcd8086ce485a700bfba45705f679f162519cd48-V-225x300.jpg)
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2018/11/image-0-02-04-ae60b500a69152c47c2a72b2a5ebe5a7dabee3043b5c412136b237739cac2fe1-V-225x300.jpg)
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2018/11/image-0-02-04-ee84df2e88db45ca3a9dee7c503193e7e6d1120b59f56ba1f247998e11560858-V-225x300.jpg)