До Дня боротьби з туберкульозом та з метою пропаганди здорового способу життя у ДНЗ №30 ЦРД «Дивосвіт» було проведено День здоров’я. На захід був запрошений видатний український спортсмен, заслужений майстер спорту з легкої атлетики І.Гешко. Він поділився секретами досягнутого успіху у спорті та разом з дітьми зробив комплекс фізкультурних вправ. Спільно із казковими героями дошкільнята закріпили знання про корисні та шкідливі звички, переконалися, що з дитинства необхідно вести здоровий спосіб життя. Свої враження діти відобразили у малюнках, які були представлені на виставці.
День здоров’я у ДНЗ №30 ЦРД “Дивосвіт”
Бер
29
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2019/03/MyCollages-1-10.jpg)