Перемога – вдруге поспіль!

Навчання ніколи не вичерпує розум.

Леонардо да Вінчі

 З 19 по 21 березня 2019 року у м. Чернівцях, на базі Чернівецької гімназії № 6 імені Олександра Доброго, проводився ІV етап П’ятої Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної), у якій взяли участь 12 учасників Чернівецької та Закарпатської областей. Місто Чернівці представляла учениця 11 класу Чернівецької гімназії № 6 імені Олександра Доброго Косташ Марія. Уже другий рік поспіль ця філологічно обдарована школярка  стає переможницею ІV етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) – нагороджена Дипломом МОН України І ступеня. За результатами минулорічної перемоги Косташ Марія отримувала стипендію Президента України.
Коло інтересів Марії – румунська мова та література (румунська та зарубіжна), українська мова та література, історія України, іноземні мови.
Щиро вітаємо Косташ Марію та її наставника Бику Анкуцу Михайлівну, вчителя румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) Чернівецької гімназії № 6 імені Олександра Доброго! Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *