Алея українсько-японської дружби в Чернівцях

Одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні є Японія. З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії, 2017 рік проголошено «Роком Японії в Україні»

На честь відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією 19 жовтня 2017 року відбулась святкова акція закладання Алеї українсько-японської дружби в Чернівцях. Саджанці 30 сакур презентувало Посольство Японії в Україні.

В акції взяли участь – Міністр-радник Посольства Японії в Україні Мічіо Харада; представники місцевої влади; заступники директорів з виховної роботи; учні шкіл міста №2,4,5 та гімназії №3; керівники та методисти позашкільних навчальних закладів МПДЮ, ЦДЮТ, БТДЮ, МЦЕНТУМ, ДЮСШ №4; вихованці палацу дітей та юнацтва; громадські активісти.

Захід розпочався о 14:30 біля Центрального парку ім. Т. Шевченка, на розі вулиць Головної та О. Гузар.

Гостя – Міністра-радника Посольства Японії в Україні Мічіо Харада зустріли з повагою, гостинно з хлібом-сіллю на вишитому рушнику.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради Олександр Євгенович Паскарь привітав всіх учасників акції та подарував на пам’ять Мічіо Хараді  чашу для японської чайної церемонії «Чаван» (авторська робота Богопольского С.П., керівника гуртка «Художня кераміка» міського палацу дітей та юнацтва).

Юні чернівчани підготували особливе вітання японському гостю. Одягнуті у вишиванки та японське кімоно дали міні-концерт, показали свої малюнки, взяли участь у процесі висаджування сакур.

Пан Мічіо Харада охоче фотографувався з буковинськими школярами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *