Безпечне освітнє середовище: нові виміри безпеки

26 січня 2023 року в онлайн-режимі на платформі ZOOM за участю  членів колегії відбулося чергове засідання  колегії управління освіти Чернівецької міської ради.

Члени колегії розглянули питання про фінансово-господарську діяльність освітньої галузі Чернівецької міської територіальної громади та перспективи її розвитку, а також обговорили створення та забезпечення у закладах освіти безпечного освітнього середовища та охорони праці у 2022/2023 навчальному році.

Ознайомившись із довідкою про створення та забезпечення у закладах освіти безпечного освітнього середовища та охорони праці, члени колегії прийшли до висновку, що  від початку вторгнення російської федерації в Україну управління освіти Чернівецької міської ради здійснює системну організаційну і управлінську діяльність та спільно із закладами освіти Чернівецької міської територіальної громади  постійно  вживає  організаційних  та практичних  заходів, спрямованих на створення безпечних умов  для учасників освітнього процесу.

Під час засідання колегії  було розглянуто, внесено пропозиції та затверджено нове Положення про Раду керівників закладів освіти Чернівецької міської територіальної громади та обрано новий склад Ради у складі 11 директорів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Водночас, на засіданні заслухано  інформацію щодо розгляду управлінням освіти  впродовж 2022 року звернень громадян та виконання  попередніх рішень колегії управління освіти.

З кожного питання членами колегії   прийнято відповідні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *