В освітніх закладах буде відповідальна особа – координатор з питань протидії та запобігання домашньому насильству та насильству за ознаками статі.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Про це і не тільки йшлося сьогодні на спільній нараді представників департаменту соціальної політики та Управління освіти Чернівецької міської ради.
На ній також були присутні директори закладів дошкільної освіти та заступники директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Управління освіти представляли Надія Шевченко, заступниця начальника Управління освіти з виховної та позашкільної роботи закладів освіти та Олена Станкус, головна спеціалістка управління.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
У своєму слові Надія Дмитрівна зауважила, що присутність на нараді представників закладів освіти свідчить про те, що дане питання є важливим для дитячих садочків, гімназій та ліцеїв, адже освітяни хочуть виховувати та навчити дітей в безпечному середовищі.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Також заступниця начальника Управління освіти зауважила, що буде робитися все для того, аби діти та батьки мали детальну та актуальну інформацію з контактами всіх важливих центрів, які працюють з протидії різного роду насильств.