“Безпека на дорозі – це безпека життя”

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 14.03.2019 № 1/9-154, Департаменту освіти і науки Чернівецької облдерадміністрації від 09.04.2019 №01-31/966 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху», листа управління освіти Чернівецької міської ради «Про проведення Декади безпеки дорожнього руху в закладах освіти міста Чернівці» від 23.04.2019 р. № 01-34/884 та з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі, в травні 2019 року в закладах освіти м. Чернівців була проведена Декада безпеки дорожнього руху, в рамках якої відбули заходи:

Єдиний урок в закладах загальної середньої освіти та заняття в закладах дошкільної освіти «Безпека на дорозі-безпека життя».

В рамках Всеукраїнської кампанії з протидії ДТП за участю дітей та молоді «100 пунктів безпеки» організували перегляд он-лайн-уроків на платформі, що створена за участю експертів з безпеки дорожнього руху за ініціативи ГО «Traffic Challenge» та за підтримки Національної поліції України та Уряду.

Зустрічі з працівниками Національної поліції.

Практичні заняття щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок  дорожньо – транспортних пригод

Конкурс соціальної реклами з попередження дорожньо-транспортних пригод «Не перевищуй швидкість», «Не розмовляй за кермом», «Будь помітним у темряві» (підведення підсумків у листопаді 2019 року).

На батьківських зборах 1-11-х класів розглянуто питання безпечної поведінки дітей на дорогах, особливостей перевезення неповнолітніх автотранспортом.

Проведено тематичне заняття-розвагу з дітьми старшої та середньої груп «Знай та вивчай правила дорожнього руху».

Організувано випуски колажів на тему: «Безпека дорожнього руху – це життя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *