Безпека – запорука життя!

27 вересня 2019 року на базі Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №33 технологічного профілю Чернівецької міської ради проведена інструктивна нарада з відповідальними особами за стан охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах загальної середньої освіти.

Зі вступним словом до учасників наради звернувся головний спеціаліст управління освіти – Білоус С.В., відповідальний за дотримання законодавства з питань охорони праці, техніки безпеки та безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.  Він в основному позитивно оцінив результати роботи відповідальних осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності за 2018/2019 рік в ЗЗСО та відзначив, що створення безпечних і нешкідливих умов праці, збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу є одним з найголовніших напрямів діяльності закладів.

 

Учасники наради були ознайомлені з методичними рекомендаціями щодо видів і порядку проведення інструктажів, складання інструкцій з охорони праці, безпеки життєдіяльності проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти, практичного виконання положень чинних нормативно-правових актів:

  1. «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників освітнього процесу в закладах освіти», затверджений наказом МОН України від 26.12.2017 № 1669
  2. «Порядку про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу», затверджений наказом Міністерства освіти і науки України 16 травня 2019 року N 659.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *