Безпекові заходи у закладах освіти: про Чернівецьку громаду говорять на рівні України

Сьогодні відбулася колегія Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА, в якій взяла участь начальниця Управління освіти Ірина Ткачук.
На колегії було розглянуто кілька найактуальніших питань, зокрема, безпекові заходи та шкільне харчування. Присутні на колегії – керівники управлінь та відділів освіти всіх громад Чернівецької області.
Директорка департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА Оксана Сакрієр відзначила хорошу роботу Управління освіти Чернівецької міської ради у плані безпекових заходів у закладах освіти. Зауважила, що той комплекс безпекових заходів, який втілено в освітніх закладах громади, про нього говорять і на рівні України. Йдеться в тому числі і про присутність фізичних охоронців у ліцеях та гімназіях та облаштування укриттів. Адже Чернівці були в числі перших в Україні, де фактично всі заклади загальної середньої освіти вийшли на очне та змішане навчання.
Варто зауважити, що хороших показників вдалося досягнути завдяки тому, що Чернівецька міська рада виділяла минулого року багато коштів для безпекових заходів у закладах освіти.
Представник ДСНС у Чернівецькій області сказав на колегії, що у громадах повинні активніше працювати над облаштуванням класів безпеки у школах. У Чернівецькій громаді таких класів безпеки вже створено більше – 27, аніж планувалося – 22.
Стосовно мережі закладів освіти, а це питання теж було на колегії, то у нашій громаді повністю сформована мережа ліцеїв та гімназій, оновлено статутні документи закладів дошкільної освіти.
Щодо шкільного харчування – важливого питання, яке розглядалося на колегії, то слід відзначити, що завдяки постійному моніторингу Управління освіти разом з відповідними службами закладів загальної середньої освіти, впродовж року значно поліпшився стан санітарних умов харчоблоків, їдалень, якості харчування. Чотирьохтижневе меню складається для трьох шкільних вікових груп. Наразі у Чернівецькій громаді є майже шість тисяч дітей пільгових категорій, які харчуються безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *