Безпекові заходи у закладах освіти

Про тривожні кнопки, відеоспостереження та фізичну охорону йшлося на зустрічі із директорами закладів освіти Чернівецької громади.
Про послуги охорони, які плануються у закладах освіти, розповіла начальниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук, а також представники Управління поліції охорони у Чернівецькій області
На безпекові заходи у школах та садочках передбачені бюджетні кошти на 2023 рік.
Директори закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти також могли поставити поліцейським свої запитання.
Ірина Ткачук наголосила на важливості безпекових заходів у закладах освіти, що мають бути запроваджені якомога швидше. Зокрема, фізична охорона планується вже невдовзі. Наразі повністю завершено встановлення огорож у 26 закладах загальної середньої освіти, є заклади, в яких огорожі були.
Начальник Управління поліції охорони у Чернівецькій області Михайло Романюк детальніше розповів про послуги охорони, зокрема це фізична охорона, монтаж та технічне обслуговування систем відеоспостереження, а також комплекс охоронної сигналізації.
І додав, що у Чернівцях є 5 цілодобових груп реагування поліції охорони на постійній основі. Також поліція охорони веде цілодобове спостереження за станом технічних засобів охорони, проводить їх ремонт.
З працівниками поліції охорони постійно проводиться інструктаж, вони проходять всю необхідну перевірку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *