«Безумство діяти по старому і чекати нові результати»

Під таким девізом 13 листопада 2018 року в Чернівецькому багатопрофільному ліцеї №4 відбулося засідання школи  молодого вчителя німецької мови, в рамках якого проходив семінар за сприяння Гете-інституту України на тему «Сучасний урок – який він?» Цифровий дитячий університет на уроках німецької мови».

Розпочався семінар зі знайомства з навчальним закладом. Заступник директора з науково-методичної роботи Сінгаєвська Н.С. розповіла про особливості навчального закладу та презентувала досвід роботи вчителів німецької мови.

Відкрила роботу засідання керівник школи молодого вчителя німецької мови Краміна Л.В. Мова йшла про сучасний урок іноземної мови та шляхи його вдосконалення, як найголовнішу і найактуальнішу проблему сучасної стратегії освіти.

В теоретичній частині вчитель німецької мови ліцею №4, мультиплікатор інституту Гете в Україні, Добрянська І.С. презентувала роботу цифрового дитячого університету. В ході семінару використовувалися цікаві методи та форми роботи, які поповнили скриньку методичних ідей педагогів.  В практичній частині семінару вчителі  отримали нагоду освоїти  роботу на платформі Гете-інституту, ознайомитися з матеріалами та можливостями, які пропонуються учням, батькам та вчителям  як на заняттях німецької мови, так і в позаурочний час. Всі учасники семінару отримали сертифікат Гете-інституту, який засвідчує участь у семінарі.

Підводячи підсумки, учасники семінару  відзначили актуальність проблеми, яка розглядалася, практичну значимість семінару, висловили слова вдячності всім, хто був причетний до його проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *