Більше 30-ти коробок з канцтоварами та більше 170 тисяч зібраних коштів

На цю суму волонтери закуплять все необхідне для дитячих садочків та шкіл Харківської області.
Вихованці 52-х дитячих садочків Чернівецької громади разом із батьками зібрали канцтовари та гроші для діток на деокупованих територіях. Всього – більше 30 коробок канцтоварів та 176 077 гривень.
Благодійна акція “Чужих дітей” не буває проводилася у садочках із середини листопада.
Вихователі садочків готували для діток вистави на різні теми. Всім без винятку дітям роздавали символічні квитки в театр. І батьки за бажання вносили за квиток символічну суму – 10 чи 20 гривень. Однак вкидали до скриньок і більші суми – за бажанням. Також можна було приносити і канцтовари.
– На цей рік у нас заздалегідь було заплановано провести таку благодійну акцію,- розповіла начальниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук.- Звісно, ми могли просто оголосити благодійний збір коштів на потреби діток на деокупованих територіях, і я певна, всі батьки наших дітей відгукнулися б. Але ми хотіли зробити так, аби і самі дітки розуміли, для чого ці вистави. Тому на їх початку діткам у садочках розповідали, для кого ми збираємо канцтовари та гроші.
В результаті благодійної акції “Чужих дітей не буває” зібрали канцтоварів 27 ящиків, 5 пакетів, 2 великі торбини та 176 077 гривень.
Канцтовари та гроші сьогодні були передані ГО”Крик душі” – матерів та дружин військовослужбовців.
Голова цієї організація Ярослава Зеліско розповіла, що речі – отримані та закуплені, будуть доставлені у школи та садочки Харківської області.
– Чимало закладів зруйновані, а чимало – пограбовані і там немає нічого, розповіла пані Ярослава.- Тому на отримані кошти ми закупимо все, що потребуватимуть тамтешні школи і садочки. А це і канцтовари, і техніка, і миючі засоби, і постільна білизна, і спортивний інвентар, і дитячі книги… Відтак відзвітуємо про все детально, що і скільки та куди пішло. Ми постійно возимо допомогу у Харківську область нашим чернівецьким військовим. Хочу подякувати управлінню освіти і батькам наших діток, що організували і долучилися до цієї акції. Адже там, на Сході, потрібно все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *