Благодійна акція – «Подаруємо дітям радість»: створення міні – бібліотек у відділеннях міської клінічної дитячої лікарні

Напередодні весняних канікул  учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  № 24 ім. О.Кобилянської разом із учителями і батьками  провели благодійну акцію «Подаруємо дітям радість», яка відбулася  в школі вперше, з ініціативи  Бойко Світлани Василівни, педагога-організатора школи. Загальношкільна  акція отримала  меседж «Книга – друг, лікує від 100 недуг». Благодійникам вдалося залучити чимало небайдужих школярів, батьків,  які принесли книги для створення міні – бібліотек у відділеннях міської клінічної дитячої лікарні.  До акції долучилася і шкільна бібліотека. Всього зібрано більше сотні  книг для дітей різного віку:  тут і абетки для читання, дитячі казки, книги з фантастики і пригодницька література, довідники і енциклопедії, книги-іграшки та книги–розмальовки. Для найменших пацієнтів лікарні зібрано канцтовари: олівці, фломастери, альбоми, розмальовки, пластилін і  фарби для створення куточків творчості у відділеннях лікарні. Частину  канцтоварів, розвиваючі  книги та більше 50 м’яких іграшок передано вихователям  даного медичного закладу.

  Метою такого доброчинного подарунку  є створення при міській дитячій клінічній лікарні  міні – бібліотек у відділеннях, книгами яких можуть скористатися діти, котрі час від часу перебувають там на лікуванні. Акція не має закінчення. Це лише початок –  тому перша міні – бібліотека буде створена у нефрологічному відділенні лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *