Благодійний захід у військово-спортивному ліцеї

Тут збирали кошти на потреби ЗСУ, зокрема, для бригади, де служить випускник ліцею.
У рамках благодійного туру “Гордімося, друзі, що ми українці”, відомі буковинські співаки – заслужений артист України Святослав Край та лауреат мистецької премії ім. Н. Яремчука, освітян Мирослав Матейчук, виступили з благодійним концертом у Чернівецькому військово-спортивному ліцеї.
Силами освітян, ліцеїстів, працівників закладу, гостей вдалося зібрати 9 тисяч грн. Вони будуть передані у 59 окрему мотопіхотну бригаду ім. Якова Гандзюка, де служить випускник ліцею Сергій Андрущак.
Благодійний захід відвідали також заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк та начальниця Управління освіти Ірина Ткачук.
Юрій Миколайович відзначив важливість таких заходів в освітньому середовищі та подякував артистам за їхню волонтерську працю. А Ірина Ярославівна зауважила, що в залі зібралися не просто ліцеїсти, а те майбутнє України, яке віддано і професійно робитиме свою військову справу. Отож побажала учням добре вчитися і впевнено йти до своєї мети.
Серед гостей були також директорка департаменту соціальної політики ЧМР Наталія Фрунзе, директори освітніх закладів.
Також патріотичний музичний номер підготували і ліцеїсти зі своїми педагогами. А завершився благодійний захід “Єдина Україна” спільним виконанням всім відомої пісні “Ой у лузі, червона калина”.
Т.в.о.директора військово-спортивного ліцею Віталій Чумак подякував митцям за те, що роблять таку важливу справу, а всім присутнім – за те, що долучаються до підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *