«Бомбезний GoCamp» у Чернівцях!

З 12 по 23 серпня 2019 року у м.Чернівці на базі ЗОШ №13 буде проведено літній мовний табір для дітей «Бомбезний GoCamp». 29 липня у Чернівцях відбулася інструктивна нарада з відповідальними особами та координаторами щодо організації табору, на якій був присутній начальник управління освіти С.В. Мартинюк.

«Бомбезний GoСamp» – це пришкільні літні багатомовні та багатонаціональні табори із залученням іноземних волонтерів, які відбуваються в прикордонних містечках і селищах Закарпатської та Чернівецької областей. Це – спільна подія Фінського проєкту підримки реформи української шкільної освіти “Навчаємося разом”, ГО ”GlobalOffice” і Міністерства освіти і науки України.

Ідея проєкту – запровадити простір для румунськомовних й угорськомовних учнів із етнічних спільнот для вдосконалення знання ними української мови. Адже володіння різними мовами й багатокультурність – це круто, оскільки відкриває безліч можливостей для дітей. Саме тому формат кемпу передбачає участь іноземних волонтерів, які покажуть своїм прикладом, як знання різних мов впливає на них.

Деталі на сайті Освіторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *