“Це моє місто: благодійний ярмарок, концерт, майстер-класи.
До Дня міста традиційно відбувся благодійний захід “Це моє місто”. Його Управління освіти проводить вже не перший рік. Проходить він у міському палаці дітей та юнацтва, що на вул. Шептицького. Свою творчість представили вихованці творчих студій позашкільних закладів міста. Також Читати далі










