Голодомор: пам’ятати, вивчати…
Вчора у наших гімназіях та ліцеях пройшли різні заходи до 90-ї річниці Голодомору 1932-33 років. У закладах відбувалися тематичні уроки, відеоекскурсії, інформаційні хвилинки, майстер-класи з виготовленню свічок пам’яті… Також учні відвідували тематичну виставку у Чернівецькому краєзнавчому музеї. Десятиліття радянська влада Читати далі










