Країна дитинства
З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Міському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся виховний захід «Країна дитинства». Вихованці гуртків малювали крейдою на асфальті та оформляли плакати, заворожено споглядали цікавий макросвіт через мікроскоп та мали змогу подивитися природній pH-індикатор Читати далі










