Чернівецькі школярі – чемпіони Європи!

У Франції завершився Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту, де юні чернівецькі авіамоделісти посіли призові місця.
Україну на юніорському Чемпіонаті з авіамодельного спорту, у складі Національної збірної України, вільнолітаючі моделі F1 A, B, C, P представляли вихованці Чернівецького міського центру юних техніків ім. Л. Каденюка. Це позашкільний заклад Управління освіти Чернівецької міської ради. Наразі тільки в цьому закладі функціонують авіамодельні гуртки.
Чернівецькі школярі повернулися із Франції з тріумфом!
Олексій Косило виступав в усіх трьох класах (планери, гумомоторні та таймерні моделі), Уляна Каленчук (планери та гумомоторні моделі), Олександр Кожокару (гумомоторні моделі).
До складу Національної збірної України входили і юні авіамоделісти із Харкова, Львова та Кривого Рогу.
Чернівчанин Олексій Косило став бронзовим призером Чемпіонату Європи в особистій першості.
Також Олексій і Руслан Новак із Кривого Рогу принесли команді максимально можливу кількість балів і вийшли у фінал. Команда українських авіамоделістів посіла 4 місце, поступившись команді німців всього у 2 секунди.
Наші діти стали чемпіонами в класі таймерних моделей.
Школярам було важко, адже шість юніорів виступили за дев’ятьох. Тому троє дітей запускали моделі в двох класах, а найважче було Олексію, він виступав в трьох класах.
Крім того, Олексію довелось виступити (в класі гумомоторних моделей) ще й на Чемпіонаті світу, за дорослу команду. Чемпіонат Світу (дорослі) та Чемпіонат Європи (юніори) проходили паралельно.
Олексій Косило навчається у ліцеї №1, Уляна Каленчук у ліцеї № 13, Олександр Кожокару у ліцеї №10.
За наказом міністерства молоді і спорту України, керівником команди на Чемпіонаті було призначено Ольгу Косило (Чернівецький центр юних техніків ім. Л. Каденюка).
Щиро вітаємо чернівецьких авіамоделістів із перемогою! Нехай вона буде не останньою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *