Чернівецький ліцей придбав 10 дронів для гірсько-штурмової бригади

Спільними зусиллями всіх працівників Чернівецького ліцею №20 вдалося зібрати 140 тис грн.
Нещодавно у закладі було проведено акцію «Наближаємо перемогу». Кожен працівник (техперсонал, педагог, адміністративний працівник) виділили по 1000 грн на допомогу ЗСУ.
За зібрані кошти було придбано 10 ударних дронів та відправлено у 10-у гірсько-штормову бригаду.
Тут, у ліцеї, працівники, батьки, діти допомагають нашим Збройним Силам від початку повномасштабного вторгнення.
У лютому 2022 року на базі ліцею було організовано пункт збору та видачі гуманітарної допомоги. Ліцей постійно займався пошуком та доставкою гуманітарних вантажів, відправкою найнеобхіднішого для населення прифронтових територій, для воїнів ЗСУ та територіальної оборони.
У ліцеї організувався колектив однодумців, які налагодили щоденну роботу волонтерського осередку на базі ліцею.
– Вид роботи волонтерів визначався потребами воїнів ЗСУ, спецпідрозділів, поранених воїнів, які перебувають на лікуванні в госпіталях України, – розповідає директор ліцею Віктор Томяк.
За час діяльності волонтерського осередку було виготовлено майже 1000 літніх та зимових маскувальних сіток, понад 4000 окопних свічок, 170 кікімор, 680 маскувальних костюмів для спецпідрозділів ЗСУ. Пошито майже 1000 одиниць адаптивної білизни для поранених воїнів, відправлено в прифронтові населені пункти та воїнам на передову понад 50 вантажівок та легкових автомобілів з найнеобхіднішим.
Педагогами, учнями та батьками було придбано для 73- ї бригади дрон «Мавік-3», до новорічно-різдвяних свят воїнам на фронт було відправлено «Коробки тепла».
Зараз ліцей в очікуванні звіту від воїнів-героїв про знищених дронами ворогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *