Чернівецький педагог-позашкільник ділиться досвідом з усією Україною

На прохання керівників команд з 16 регіонів України, учасників Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання,
Козак Максим Вікторович, керівник гуртка радіоелектронного конструювання Чернівецького міського клубу юних техніків «Кварц», провів у м. Рівне майстер-клас з огляду проектів на базі платформи «Ардуіно», на якому представив різноманітні розробки вихованців та керівників гуртків Клубу.

55 слухачів майстер-класу ознайомились з досвідом чернівецького колеги щодо впровадження сучасних технологій у навчанні вихованців гуртка, роботи з мікроконтролерами (їх використанні та програмуванні), обговорили можливість вдосконалення навчальної програми а також переваги та недоліки при впровадженні платформи «Ардуіно» у навчальний процес. Усі присутні мали можливість потренуватися у створенні проектів на базі платформи «Ардуіно».
Відрадно, що керівники гуртків радіоелектронного конструювання та їх вихованці не цураються сучасного, а шукають нові можливості для навчання та самовдосконалення і КЮТ «Кварц» у цьому процесі у перших рядах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *