Чернівці – мистецьке джерело краси та натхнення

Впродовж багатьох віків Чернівці були і залишаються джерелом невичерпної енергії творення і добра, любові та толерантності.

Тут живуть і працюють талановиті люди, зростають у злагоді й добрі діти, серця яких наповнені гордістю за своє місто, яке надихає до творчості.

На площі Філармонії, на початку жовтня відбувся концерт хореографічних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, присвячений 610-й річниці Чернівців.

Теплий сонячний день, яскраві костюми та сяючі радістю очі учасників хореографічних колективів створили атмосферу справжнього свята краси та мистецтва танцю.

Танець – найулюбленіший і найпопулярніший вид мистецтва серед школярів і учнівської молоді.  Навчаючись у хореографічних гуртках, діти знайомляться з мистецтвом хореографії, набувають певну танцювальну підготовку, розвивають пластичність, спритність, гнучкість, координацію, грацію рухів, фантазію, здатність до імпровізації, цілеспрямованість, працьовитість, організованість, відповідальність, зміцнюють організм, виправляють деякі фізичні вади, допомагають найбільш яскраво розкрити характер та індивідуальність.

Хореографічне мистецтво – один із самих масових і дійових засобів естетичного виховання, який має ефективний вплив на всебічний гармонійний розвиток особистості.

Захід об’єднав у велике творче коло вихованців танцювальних гуртків навчальних закладів міста:

  • народного ансамблю хореографічного мистецтва «Неогалактика» під керівництвом Неоніли та Ольги Галак Центру дитячої та юнацької творчості;
  • народного колективу сучасного танцю «Імперія» Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11 (керівник Ірина Самединова);
  • ансамблю бального танцю «Рандеву» Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Наталія Скакун);
  • колективу сучасного танцю «Креатив» Міського палацу дітей та юнацтва (керівник Віталіна Гіба);
  • танцювального колективу «Перлина Буковини» Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 (керівник Світлана Корбутяк);
  • зразкового ансамблю танцю «Сузір’я -Т» Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Тетяна Козлова).

Завершальним акордом свята був хореографічний флешмоб «Місто Чернівці – мистецьке джерело творчості та натхнення», який став справжнім гімном щастя, краси та добра вихованців танцювальних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Відео виступу ансамблю бального танцю “Рандеву”

Відео виступу ансамблю “Неогалактика”

Відео виступу ансамблю “Імперія”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *