День дошкілля: свято тих, хто дбає про найменших

Працівників дитячих садочків відзначили грамотами міського голови та управління освіти.
Сьогодні в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості зібралися наші дошкільники. Адже в останню неділю вересня відзначається професійне свято – Всеукраїнський день дошкілля.
У Чернівецькій громаді є 55 закладів дошкільної освіти та 4 підрозділи у складі гімназій.
Всі присутні вшанували пам’ять про загиблих у цій війні дітей, поранених, зниклих безвісти та незаконно депортованих. А це – тисячі дітей…
На адресу працівників дошкілля звучали не лише слова вітання. А й подяка за те, що від 24 лютого 2022 року за плечима наших дошкільних закладів – десятки благодійних акцій, сотні метрів сплетеної захисної сітки для фронту, тисячі виготовлених оберегів для бійців, відчинені двері для тимчасового прихистку людей…
Начальниця Управління освіти Ірина Ткачук подякувала всім, наголосивши, яка це величезна праця – виховувати маленьких діток. І вручила грамоти і подяки Чернівецького міського голови та грамоти Управління освіти працівникам дошкілля. А це були директори ЗДО, вихователі, помічники вихователя, вчителі-логопеди, музичні керівники, практичні психологи, завгоспи, шеф-кухарі, старші медсестри, інструктори з фізкультури, головні бухгалтери, сторожі, керівники гуртків.
Також представники закладів були відзначені грамотами міської профільної профспілки.
Всіх тих, хто працює у дошкіллі, вітали юні артисти ЦДЮТ, а також вихованці ЗДО № 47 «Колосок» і Аріна Савка зі своїм музичним керівником Ангеліною Данькіною із ЗДО № 34 «Суцвіття».
На завершення щемливий музичний номер підготував колектив ЗДО № 8 «Дивосад». Дорослі і діти представили театралізовану постановку, присвячену дітям війни, на пісню «Колискова», створену на мелодію композитора Мирослава Скорика.
Більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці за покликанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *