День рятувальника в ДНЗ №44

17 вересня – День рятувальника. Саме в цей день була відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

В рамках відзначення цього свята батьки вихованців  дошкільного навчального закладу № 44 «Журавлик»  Гадзіна М.І. та Гусонька М. В., які є працівниками  пожежно-рятувальної служби   організували  екскурсію до  місцево пожежного  підрозділу.

Найбільше юних гостей цікавило, як працюють вогнеборці. Тому працівники пожежно-рятувальної частини багато розповідали малечі про те, як  рятувальники виїжджають на пожежі, який спеціальний одяг для захисту від вогню одягають. Також діткам продемонстрували спорядження та спеціальну техніку, розповіли коли і як їх доводиться застосовувати. Дошкільнята розглядали все із захопленням та радістю. А щоб відчути себе хоч на мить  вогнеборцями,  діти спробували одягнути захисну каску та костюм. Також із малечею провели бесіди про важливість дотримання правил безпеки вдома й під час відпочинку.

Дякуємо за змістовну екскурсію ! Зі святом Вас,  наші рятівники!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *