День самоврядування в закладі дошкільної освіти №9

  Успіх закладу  дошкільної освіти у роботі з дітьми можливий лише за умов тісної співпраці з їх батьками.  У  дошкільному навчальному закладі №9 робота з родинами вихованців здійснюється  через використання інноваційних форм роботи, таких як: майстер-класи, спільні акції з батьками та дітьми, випуск сімейних газет, Дні відкритих дверей, Дні батьківського самоврядування, виставки творчості дітей і батьків, спільні спортивні змагання. У листопаді 2018 року відбувся один із таких заходів – День самоврядування.

В заході взяло участь 27 батьків,  які відчути атмосферу внутрішнього життя дошкільного закладу, спробували себе в ролі педагога, помічника вихователя, завгоспа, лікаря, медичної сестри і навіть директора.

Під час бесіди за Круглим столом батьки  ділилися позитивними враженнями, отриманими під час заходу. Директор закладу зауважила, що форми роботи, які провели батьки були цікавими та змістовними.  Вихователь – методист наголосила, що співпраця родини і дошкільного закладу має ґрунтуватися на взаємоповазі та рівноправному партнерстві. Тому така форма роботи,  як День самоврядування, стала для нас актуальною. Адміністрація закладу висловлює щиру подяку всім батькам, які прийняли участь у даному заході.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *