День цивільного захисту

6 травня фахівці Управління ДСНС України у Чернівецькій області взяли участь у проведенні Дня цивільного захисту, що відбувся у ЗОШ № 33 м. Чернівців. З метою навчання учнів та педагогічного колективу школи правильних дій у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій, роз’яснення їм необхідності дотримання правил безпеки, здійснення заходів щодо запобігання пожежам у навчальному закладі рятувальники провели для присутніх заняття-бесіду.
Під час заходу вогнеборці закцентували увагу на кількох важливих моментах. Спочатку працівники Служби порятунку розповіли про різні види надзвичайних ситуацій, вказали, чим вони загрозливі для життя та здоров’я людей, пояснили, як діяти. Рятувальники наголосили, що у будь-якій ситуації головне – не панікувати, а дотримуватись правил безпеки, яких саме вогнеборці й навчили присутніх. На підтвердження своїх слів працівники Управління продемонстрували школярам відеоролики, в котрих йшлося про надзвичайні ситуації та правильні дії під час них.
Далі рятувальники вели мову про те, як поводитися під час надзвичайних подій та пожежі у навчальному закладі. Вони пояснили присутнім, як проводити евакуацію, роз’яснили дії педагогічного колективу під час проведення евакуації. Також вогнеборці нагадали про важливість наявності та технічної справності первинних засобів пожежогасіння у школі, оскільки за їх допомогою можна ліквідувати пожежу, якщо виявити її на початковій стадії горіння.
У рамках Дня цивільного захисту рятувальники також відповіли на запитання, що виникли у присутніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *