День української писемності та мови

Велична, щедра і прекрасна мова 

Прозора й чиста, як гірська вода

То України мова барвінкова

Така багата й вічно молода.

Найбільше й найдорожче багатство  кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, в яку народ складає своє давнє життя, свої сподівання, розум, досвід, традиції, почуття.

Щорічно, 9 листопада, Україна відзначає День української писемності та мови. Цього року заклади дошкільної освіти №7 та №29  долучилися до відзначення свята. В ДНЗ №29 проведено тематичну розвагу «Квітни, мово, зірницями слова». Під час дійства звучали теплі й ніжні слова про рідну, квітучу українську мову, дошкільнята читали вірші видатних письменників – Т.Г.Шевченка, Л.Українки, І.Франка, співали народні пісні, грали в народні ігри, виконували мовленнєві завдання.

В ДНЗ №7 була проведена інтелектуальна гра «Мова – духовне багатство народу».  Під час заходу учасники змагалися у різноманітних та захоплюючих конкурсах:  «Скажи українською», «Скласти з літер слово-відгадку», «Відгадай музичну композицію та її виконавця», «Відгадай літературного персонажа», «Скласти з кубиків образ відомого українця».

Проведені заходи допомагають донести до сердець вихованців та педагогів відчуття краси та мелодійності української мови, розуміння того, що мова – це велике національне надбання й духовний скарб українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *